Sohbet Hattı

1Details
Sohbet Hattı Haberleri oku. Gazeteyi online olarak, sık sık ücretsiz ya da baskı için ödeyeceğinizden daha ucuza okuyabilirsiniz. Çoğu büyük gazetede bir çevrimiçi baskı bulunmaktadır. Bunlar genellikle multimedya deneyimi için videolarla eşleştirilebilir. Favori gazetenizi aramayı deneyin! New York Times ve CNN ortak haber siteleridir.
Internet başlıklı görüntü adım 7
2
Haberleri izle. Haberleri çevrimiçi olarak da izleyebilirsiniz. Ne sunduğunu görmek için yerel TV kanalınızın web sitesine gidinSohbet Hattı veya BBC gibi büyük haber ağlarındaki klipleri izleyin.
Internet başlıklı resim Adım 8
3
Görüş ve analiz alın. Bloglar, haber siteleri ve diğer web sitelerinden, çevrimiçi, mali, sportif ve politik analizlerin yanı sıra op-ed stili makaleler alabilirsiniz. Popüler bir çevrimiçi analiz kaynağı, FiveThirtyEight blogu aracılığıyla Nate Silver'dır.
Internet başlıklı resmi kullan
4
Heyecan. Twitter, genel olarak tüm arkadaşlarınıza yeni yediğiniz garip bir şeyden bahsetmek için kullanılan ortak bir sosyal medya biçimi olsa da, önemli olayları güncel tutmak için de kullanılabilir. Olayların en güncel halini almak için Beyaz Saray veya büyük haber ağları gibi resmi ofisler için Twitter özet akışlarını takip edin.
Bölüm
3
Hayatını YönetmekSohbet Hattı
Internet başlıklı görüntü adım 10
1
Çevrimiçi bankacılık yapın. Birçok büyük banka online bankacılık işlemlerine izin verir, bu sayede beyanlarınızı alabilir, para yatırabilir, çek çekebilir, ödeme yapabilir ve diğer ortak banka faaliyetlerini gerçekleştirebilirsiniz. Bankanız için resmi siteyi kontrol edin veya daha fazla bilgi edinmek için onları arayın.
Internet'i Kullanın Adım 11
2
FaturalarınıSohbet Hattı öde. Faturalarınızı online olarak da ödeyebilir hatta otomatik ödemeler yapabilirsiniz, böylece her ay belirli bir faturayı ödemekten endişelenmenize gerek yoktur. Bunu bankanızın web sitesi üzerinden (bazen bankaya bağlı olarak) ayarlayabilir veya ödeme yapmak zorunda olduğunuz şirkete ait web sitesine gidebilirsiniz (online fatura ödeme sistemi varsa). Daha fazla bilgi için onları arayın.
Görüntü başlıklı İnternet kullanımı 12
3
Çek defterini kontrol et. Aylık harcamalarınız için bir takipçi oluşturmak üzere Google E-Tablolar gibi ücretsiz hizmetleri kullanabilirsiniz. Microsoft Excel gibi programlarla deneyiminiz varsa bu daha kolay olacaktır, ancak doldurması kolay şablonlar da alabilirsiniz. Bir Google Hesabınız olduğu sürece bu hizmet ücretsizdir. Sohbet Hattı

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *